گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین)

گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین).


گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابرپروژه نئوم در این تصویر نمی‌تواند برای بقای خود از سوخت‌های فسیلی، ترافیک و آلودگی چشم‌پوشی کند.

هوش مصنوعی DA، اولین ربات هنرمند جهان، با استفاده

از دوربینی که در چشمانش گنجانده شده‌ است، طراحی و نقاشی می‌کند. DA نقطه مقابل نئوم را به تصویر کشیده است؛ کلانشهری که هیچ یک از برنامه‌های شهر خطی مورد انتظار بن‌سلمان در آن به‌خوبی پیش نرفته است.

با تمرکز بر داده‌هایی که از شهر خطی نئوم منتشر شده است، این شهر میزبان حدود ۳۰۰هزار نفر در مسافت ۲٫۴ کیلومتر خواهد بود؛ ۳۰۰ هزار نفر از افرادی که ارزش دارایی‌های آن‌ها فوق‌العاده بالا توصیف شده است. دارایی‌های قابل سرمایه‌گذاری این افراد باید بالاتر از ۱۰ میلیون دلار باشد، این افراد ۵٫۵٪ از ثروت جهان را در اختیار خواهند داشت.

تضمین حق شهروندی در این شهر که توسط شناخته‌شده‌ترین معماران بین‌المللی طراحی شده است، امتیازی برای قشر خاصی از مردم جهان است؛ اما جالب‌تر از آن استنباطی است که از مشاهده طرح‌های این شهر می‌شود. تمام عناصر زیربنایی شهرسازی برای پاسخگویی به نیازهای مسکن، توسعه کارآمد و دموکراتیک در این شهر آینده‌نگرانه اشرافی واژگون شده است.

حداکثر استفاده (فشرده‌سازی) از زمین که قرار بود حداکثرسازی فضای جمعی و تفریحی را تضمین کند، در عوض به خصوصی‌سازی و کنترل شدید در آن منجر می‌شود. نئوم با ۲ دیوار غول‌پیکر، رفت‌وآمد را محدود کرده است، در خارج از آن نیز تنها کویر باقی مانده است تا ضامن دست نیافتنی بودن این واحه مدرنیته و خوشبختی برای بسیاری از کسانی باشد که از داشتن آن طرد شده‌اند.

منبع: designboom

۲۲۷۲۲۷

نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نئوم
نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد گزارش تصویری| روی تاریک شهر آیینه‌ای بن‌سلمان! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین با کد تخفبف (hash-669d178c741c1) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .