نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین)

نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین).


نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،خرید

ویدئو آموزشی درباره: نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزنامه اعتماد در گزارشی با مرور انتخابات ریاست‌جمهوری دوره دوم، نوشته است؛

از عاتقه صدیقی، (پوران رجایی) نیز باید در بررسی تحولات سیاسی زندگی دومین رییس‌جمهور جمهوری

اسلامی یاد کرد. او در سال ۱۳۴۱ با رجایی که نسبت فامیلی با او داشت، ازدواج کرد و در سال‌های پیش از انقلاب همراهی زیادی با فعالیت‌های سیاسی و برنامه‌ریزی بخش عمده‌ای از اقدامات او را برعهده داشت. این ایفای نقش در سال‌های بعد از انقلاب در کنار فعالیت‌های سیاسی خود باز هم این نقش و همراهی را در ایام انتخابات برای همسرش داشت.

او که عضو حزب جمهوری اسلامی بود در انتخابات میان‌دوره‌ای اولین دوره مجلس شورای اسلامی موفق شد به مجلس راه پیدا کند. او چهارمین نماینده زن تهران در این مجلس بود و توانست ۲ دوره دیگر هم منتخب مردم در مجلس باشد، اما در چهارمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد.

در سال ۱۳۶۹ عاتقه صدیقی، نماینده وقت تهران در مجلس سوم، طی نطق پیش از دستور مخالفت خود را با کلیه محورهای سخنانی که آن روزها در ترویج ازدواج موقت بیان می‌شد، مطرح کرد.

او در این نطق گفته است: «مشکل عمده‌ای که در حال حاضر ما در اجتماع با آن دست به گریبان هستیم، افزایش فساد اخلاقی در زمینه‌های مختلف در جامعه است... در اسلام آنچه به عنوان شیوه اصولی زندگی خانوادگی است، ازدواج دایم بوده و طرح ازدواج موقت برای حل برخی از مشکلاتی است که در شرایطی بر جامعه حاکم می‌شود. لذا عمده کردن راه‌حل مذکور هر چند که ممکن است تاثیرات موقتی داشته باشد، اما در درازمدت مشکلات عدیده‌ای را ایجاد می‌کند...در حال حاضر با توجه به مباحث مطرح شده و نداشتن ضوابط و قوانین مشخص و مظلوم واقع شدن حزب‌الله و جری شدن عناصر ضدانقلاب متاسفانه لوازم جسارت به زنان محترم به شکل جدی فراهم شده است.»

نام همسر رجایی در انتخابات ریاست‌جمهوری دهم دوباره بر سر زبان افتاد . او از منتقدان سرسخت محمود احمدی‌نژاد بود و اعتقاد داشت که او نام رجایی را مصادره کرده است و در عوض معتقد بود میرحسین موسوی نزدیک‌ترین و شبیه‌ترین فرد به رجایی است.

صدیقی در ایام انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ در خردادماه همان سال در جمع مردم خمینی‌شهر اصفهان گفته است که «ما در این چهار سال از سوی خداوند تنبیه شدیم، چون قدر هشت سال دولت اصلاحات را ندانستیم و باید سعی کنیم بعد از پیروزی موسوی او را غریب و تنها نگذاریم. در چهار سال گذشته انبوهی از مشکلات ما این شده که نگرشی بر جامعه وجود دارد که آن هم می‌خواهند مردم خاموش و ساکت باشند و این از روحیه قیم‌مآبانه آنها سرچشمه می‌گیرد.»

۲۷۲۱۹

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد نطق طوفانی همسر شهید رجایی در مخالفت با ازدواج موقت از تریبون مجلس - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین با کد تخفبف (hash-669e306fc35f0) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .