تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین)

تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین).


تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،لیست قیمت

ویدئو آموزشی درباره: تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

جمعیت بدمسکن کشور که براساس آمارهای رسمی میانه دهه 90، معادل 19.5 میلیون نفر اعلام شده بود، در یک برآورد جدید به 23 میلیون نفر افزایش یافت.

به گزارش ایران

جیب از دنیای اقتصاد، ‌‌‌معاون وزیر راه وشهرسازی، دیروز اعلام کرد: هم‌‌‌اکنون ۲۳ میلیون نفر از جمعیت شهری کشور به دلیل سکونت در بافت‌‌‌های فرسوده و ناکارآمد و همچنین سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی، بدمسکن هستند و جان‌‌‌ آنها در معرض خطر قرار دارد. این برآورد جدید یک سوال مهم را در خود جای داده است؛ اینکه چرا طی یک دهه اخیر به‌رغم همه اقدامات انجام شده در حوزه نوسازی بافت‌‌‌های فرسوده وسکونتگاه‌‌‌های غیررسمی، جمعیت بدمسکن افزایش داشته است؟ آیا این اقدامات بی‌‌‌اثر بوده است؟

محمد آیینی، معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، در پاسخ به این سوال به «دنیای اقتصاد» اعلام کرد: برآورد فعلی از جمعیت بدمسکن، با توجه به متوسط نرخ رشد سالانه جمعیت صورت گرفته است. به گفته محمد آیینی، بررسی‌‌‌ها نشان می‌‌‌دهد، جمعیت ۱۱ و نیم میلیون نفری ساکن در بافت‌‌‌های فرسوده شهری ایران از سال ۹۵ تاکنون در هر سال به طور متوسط، رشد ۱.۳ درصدی، یعنی معادل نرخ رشد جمعیت ایران، داشته است. اما، جمعیت بدمسکن ساکن در سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی و حاشیه‌‌‌ای، به دلیل گسترش فقر مسکن، رشدی به مراتب بیشتر از حد طبیعی داشته و برآوردها حاکی از آن است در هر سال به طور متوسط ۲.۳‌درصد به جمعیت ساکن در این سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی افزوده شده است.

جمعیت حدود یک میلیون نفری ساکن در بافت‌‌‌های تاریخی نیز تقریبا در یک دهه اخیر بدون تغییر بوده است. به گفته آیینی، همچنین، بخشی از این رشد جمعیت بدمسکن ناشی از گسترش محدوده بافت‌‌‌های فرسوده وناکارآمد و سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی در سال‌‌‌های اخیر است. در حالی که ابتدای دهه ۹۰، مساحت پهنه‌‌‌های فرسوده و سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی ۷۴‌هزار هکتار اعلام می‌‌‌شد در تازه‌‌‌ترین برآوردها این میزان به ۱۶۷‌هزار هکتار افزایش یافته است.

آیینی گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۰‌هزار واحد مسکونی در بافت‌‌‌های فرسوده ساخته شده است که حاصل نوسازی بیش از ۳۵۰‌هزار پلاک فرسوده است. هنوز ۲میلیون و۷۰۰هزار پلاک فرسوده با قابلیت ساخت دست‌‌‌کم ۴.۵میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد. آیینی همچنین از صعود آمار نوسازی مسکن در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: در سال گذشته سهم پروانه‌‌‌های ساختمانی بافت فرسوده از کل پروانه‌‌‌ها به ۲۱.۵‌درصد رسید؛ این سهم در ۱۴۰۱ معادل ۱۸.۵‌درصد بود و در صورتی که بسته مشوق‌‌‌های شهرسازانه در همه شهرها اجرایی شود، این سهم به میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

معاون وزیر راه وشهرسازی، همچنین آماری از وضعیت ساخت‌وساز در بافت‌‌‌های فرسوده در قالب طرح نهضت ملی مسکن ارائه کرد. به گفته آیینی سهم بافت‌‌‌های فرسوده از ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کشور، ساخت ۱۵۰‌هزار واحد مسکونی در هر سال است. طی دو سال اخیر تاکنون ۲۶۶‌هزار واحد مسکونی در قالب این طرح در پروسه ساخت قرار گرفته که از این میزان سهم تهران حدود ۵۵‌هزار واحد است؛ همچنین بیش از ۸۲‌هزار واحد نیز تاکنون افتتاح شده که حدود ۱۶‌هزار واحد از این تعداد مربوط به تهران بوده است. آیینی اعلام کرد: بنا داریم تا پایان امسال آمار واحدهای شروع شده نهضت ملی را به ۴۰۰‌هزار واحد مسکونی رسانده و۱۰۰هزار واحد دیگر را نیز به بهره‌‌‌برداری برسانیم.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین با کد تخفبف (hash-669d03b616108) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " تغییر جمعیت بد مسکن - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین " .