کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین)

کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین).


کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،تخفیف ویژه

ویدئو آموزشی درباره: کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

از حدود سه ماه پیش که طرح فجرانه راه‌اندازی شده، نیم ساعت قبل از بامداد روز آینده، فروشگاه‌های متصل به سامانه هوشمند «شما» خود را آماده تسویه حساب با 220 هزار

فروشگاه زنجیره‌ای و خرد می‌کنند. ساعت 24 زمان تسویه حساب است. نشانه‌ای از اینکه هیچ خللی در تأمین منابع این طرح ایجاد نشده و دولت تاکنون حدود 27 همت برای آن تخصیص داده است. نشانه دیگر، رضایتمندی اکثر فروشندگان است، مشارکت 3.1 برابری مردم نسبت به دولت در تأمین اعتبار طی سه ماه منتهی به11 اردیبهشت نشانه دیگری از رضایتمندی مردم و فروشندگان بوده است. با این توصیف آیا آنها در صورت کمبود منابع به فروش ادامه می‌دادند؟

بررسی‌ها نشان می‌‎دهد که از 18 بهمن ماه سال گذشته یعنی آغاز مرحله اول طرح فجرانه تا همین 10 اردیبهشت امسال، میزان رضایتمندی از این طرح بیش از 86 درصد بوده است و تمامی فروشگاه‌های متصل به این طرح که حدود 220 هزار فرروشگاه زنجیره‌ای و خرد می‌شوند، توانسته‌اند با دولت تسویه کنند.

همه فروشگاه‌ها اعتبار می‌گیرند

بنا به گفته مشاور معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منابع طرح فجرانه قبل از اجرای آن توسط دولت دیده شده بود، اما استقبال بی‌نظیر و فوق‌العاده دهک‌های هفت گانه درآمدی مشمول این طرح باعث شد تا منابع بیشتری به این طرح اختصاص یابد. محض نمونه بیش از86 درصد از دهک‌های چهارم تا هفتم و بیش از 89 درصد از دهک‌های اول تا سوم درآمدی از این طرح استقبال کرده‌اند.

آنطور که سید رضا یحیوی، به «ایران» گفته است تمامی فروشگاه‌های متصل به این طرح منابع خود را دریافت کرده‌اند و تنها طی چند روز اخیر تعداد اندکی از این فروشگاه‌ها به علت تأخیر در منابع تخصیص یافته، اعتبار مورد نیاز خود را دریافت نکرده‌اند که تا 21 اردیبهشت که پایان مرحله سوم این طرح است، بطور کامل با آنها تسویه می‌شود.

طبق گفته یحیوی، هیچگونه خللی در تأمین منابع برای طرح کالابرگ الکترونیک فجرانه ایجاد نشده و همه فروشگاه‌ها اعتبار خود را دریافت کرده یا طی دو سه روز اخیر دریافت خواهند کرد.

بنابر اظهارات این مقام مسئول، علت عدم تسویه حساب با برخی فروشگاه‌های متصل هم به این دلیل بوده که منابع با توجه به استقبال بیش از حد مردم، به‌صورت خرد تخصیص یافته و یکجا پرداخت نشده و این موضوع به معنی کمبود منابع نبوده است. به گفته یحیوی اقدامات صورت گرفته در طرح فجرانه به صورت کلی در دو بخش فنی و عملیاتی است، به‌گونه‌ای که با افزایش بیش از ۳۰۰ برابری تراکنش‌ها تا این لحظه هیچ قطعی و کندی در سامانه ثبت نشده و تولید و انتشار نسخه جدید برنامه کاربردی شما در راستای افزایش سرعت و کیفیت خدمت‌رسانی انجام شده است.

روایتی از طرح فجرانه

طرح کالابرگ الکترونیک با شناسایی اعتبار برای اقشار مختلف جامعه و بویژه قشر آسیب‌پذیر در بستر شبکه ملی اعتبار، برای اولین بار اسفندماه سال ۱۴۰۱ در سطح کشور اجرایی شد که با شیبی بسیار مطلوب و تصاعدی پیشرفت کرد، به طوری که تراکنش یک روز طرح فجرانه با تراکنش ۶ ماه ابتدایی طرح کالابرگ برابری می‌کند.

طرح فجرانه در راستای تهیه ۱۱ قلم کالای اساسی شامل گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، قند و شکر، تخم مرغ و حبوبات است. قیمت روز سبد مشتمل بر ۱۱ قلم و ۷۴۳ هزار و ۷۵۰ تومان بوده که خانوار دهک‌های اول تا هفتم در صورت خرید بسته باید قیمت سال ۱۴۰۱ را به مبلغ ۵۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان از جیب خود پرداخت کند و مابه التفاوت آن تا قیمت روز به مبلغ ۲۲۰ هزار و ۴۵۰ تومان از محل اعتبار جدید دولت تأمین می‌شود.

اعتبار (۲۲۰ هزارتومانی) علاوه بر یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزارتومانی فعلی بوده و میزان حمایت دولت از ۱۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی (کالابرگی) به ۲۲۰ هزار تومان افزایش یافته و طی ۳ ماه متوالی اجرایی خواهد شد. با آماده‌باش حداکثری و درگیری تمام عوامل فنی و اجرایی در سراسر کشور مرحله اول طرح بزرگ فجرانه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱ شروع به کار کرد و تا ساعت ۲۴ شب ۱۸ اسفندماه ادامه داشت. مرحله دوم این طرح بزرگ از ۲۰ اسفند شروع شده و تا ۱۸ فروردین ماه ادامه داشته و مرحله سوم نیز از ۲۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ شروع شده و برابر برنامه‌ریزی انجام شده تا ۲۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین با کد تخفبف (hash-66a2ac3c73fe0) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " کالابرگ فجرانه کمبود منابع اعتباری ندارد - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین " .