ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین)

ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین به نقل از (ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین).


ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،فروش ویژه

ویدئو آموزشی درباره: ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

دزد شیشه ای که با مرخصی 7 روزه از زندان مرکزی مشهد گریخته است، درحالی به سرقت های سریالی با آبمیوه های سمی اعتراف کرد که مسافر کهن‎سال اصفهانی را به

کام مرگ فرستاد.به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، این سارق میان‎سال که مدعی بود از حدود 2 سال قبل به اتهام سرقت های سریالی با آبمیوه های مسموم در زندان مشهد تحمل کیفر می کرد،روز گذشته به اتهام قتل پیرمرد مسافر مقابل میز عدالت ایستاد و در تشریح ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گفت: پدر و مادرم در زلزله بم جان خود را از دست دادند و من هم در شمال کشور کار می کردم تا این که 3سال قبل به مشهد آمدم و با زنی به نام «مریم»آشنا شدم .

آن زن که مانند من معتاد به شیشه بود مرا تشویق می کرد تا از طریق تعارف آبمیوه های آلوده به قرص های خواب آور،از مسافران و گردشگران در خیابان های اطراف حرم مطهر امام رضا(ع)سرقت کنم. اما حدود 2 سال قبل و به دنبال چندین فقره سرقت ،توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شدم و دیگر از آن زن خبر نداشتم تا این که حدود40 روز قبل به مرخصی یک هفته ای آمدم ولی دیگر به زندان بازنگشتم و بازهم با ترغیب های همان زن جوان،به سرقت از طریق نوشیدنی های سمی ادامه دادم. متهم این پرونده جنایی در ادامه اعترافاتش به قاضی دکتر صادق صفری گفت:آن زن طعمه ها را شناسایی می کرد و من با ترفند این که قرص هایی برای درمان کمردرد دارم به افراد کهن‎سال نزدیک می شدم و پس از گفت و گوی دوستانه، اعتماد آن‌ها را جلب می کردم؛ سپس آبمیوه ای را که درون آن چند عدد قرص خواب آور انداخته بودم،دریک مکان خلوت به او تعارف می کردم و این گونه پول و دیگر لوازم قابل فروش او را به سرقت می بردم. البته گاهی نیز طعمه ها متوجه می شدند و مرا کتک می زدند.

وی در پاسخ به سوال قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب که پرسید تاکنون چند سرقت با این شیوه انجام داده اید؟گفت:حدود4یا5 سرقت با آبمیوه های مسموم انجام داده ام که موفق به دستبرد شده‌ام اما در برخی از سرقت ها نیز به دلایل گوناگون نمی توانستم به اموال طعمه خودم دستبرد بزنم!

وی همچنین درباره شگرد دیگر خود برای جلب اعتماد طعمه هایش ادامه داد: به برخی از افراد کهن‎سال پیشنهاد فروش قرص های توان افزایی و انرژی زا می دادم و این گونه سر صحبت را باز می کردم.این سارق سابقه دار درباره چگونگی به دام انداختن مسافر اصفهانی نیز گفت:او را در یکی از خیابان های هسته مرکزی شهر دیدم و پیشنهاد کردم قرص های توان افزایی را از من بخرد ولی او ناراحت شد و از من فاصله گرفت اما خیلی زود دوباره مرا صدا زد و باهم به گفت وگو پرداختیم و من هم به او از آبمیوه های آلوده و مسموم تعارف کردم که بعد از حدود یک ساعت روی زمین نشست. دراین فرصت من جیب هایش را خالی کردم و از آن جا رفتم چرا که رهگذران در رفت و آمد بودند و من می ترسیدم کسی مرا در این حال ببیند.

وی در پاسخ به سوال قاضی صفری که «آیا خودت هم ازهمان قرص ها مصرف می کردی؟»نیز گفت:گاهی خودم یکی از آن قرص ها را می خوردم ولی به پیرمردها 5 قرص می دادم.گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است:با توجه به اهمیت و حساسیت این پرونده جنایی و احتمال ارتکاب جرایم دیگر بررسی های تخصصی بیشتر با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد،به کارآگاهان پلیس آگاهی سپرده شد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین با کد تخفبف (hash-669e31f06ba49) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " ماجرای سرقت مرگبار با نوشیدنی سمی! - ajorsoofalin.ir - ۲آجر سوفالین " .